Intexglas

Aknad

Vastupidavad alumiiniumprofiilidest aknad era- ja büroohoonetele ​

Schüco AWS süsteemid võimaldavad alumiiniumprofiilidest luua nii suuremõõtmelisi, kui ka erikujulisi aknaid. Meie kvaliteetaknad sobivad kasutamiseks eramajades ja büroohoonetes. Rohkem kui 15-aastane kogemus on INTEXGLASile loonud võimaluse pakkuda oma klientidele nii standardseid kui ka vähem standardsemaid lahendusi.

Alumiiniumist aken ei ole mitte üksnes kordades vastupidavam ilmastikule ja keskkonnale võrreldes puidust või plastikust aknaga, vaid ka kaunim lahendus, kui seda on näiteks PVC-aken. Metallist aknaraame on võimalik üpris hõlpsalt oma nägemuse järgi viimistleda. Alumiiniumist aknaprofiilid vajavad võrreldes teiste materjalidega oluliselt vähem hooldamist.

Akende suurimaks murekohaks on nende soojapidavus. Üks parimaid lahendusi on alumiiniumist aknaprofiilid ning seda tänu integreeritud külmakatkestussüsteemile.

Meie valmistatud alumiiniumprofiilist aknaid on võimalik saada järgmiste omadustega:

● Soojapidavad
● Suuremate mõõtudega avatavad aknad
● Vastupidavad ja lihtne hooldada
● Tulepüsivusklassiga
● Sissemurdmiskindlad
● Võimalik valmistada ümmargusi või kaarduvaid aknaid
● Kuulikindlad

INTEXGLAS´i pakutavad aknadon valmistatud Schüco kvaliteetsetest alumiiniumprofiilidest Schüco tarnib akende, uste ja fassaadide profiile juba oma tegutsemise algusajast 1951. aastast ja on juhtivaid metallist aknaprofiilide tootjaid Euroopas.

Aknad, mille profiilid on tehtud alumiiniumist, on keskkonnasäästlikud, sest ligikaudu 95% kogu kasutatavast materjalist on taaskasutatav. Osa Schüco aknaid on sedavõrd säästlikud, et kogu alumiinium on taaskasutatav ilma, et metalli omadused või kvaliteet kuidagi kahaneks. Kasutame akende valmistamisel üksnes Eesti tootjate klaasi. Schüco tootekataloogist leiad ka aknaprofiile, mis vastavad passiivmaja nõuetele.