Intexglas

Klaasist vaheseinad

Klaaskatus pakub hulgaliselt võimalusi kasvatada sissepääsude ja terrasside ning katuseta rõdude kasutusmugavust ja vähendada ilmastikust tekkivad ebamugavusi nagu tuul, vihm, pori, lehed või märg lumi. Tänapäevane klaas säästab energiat – laseb päikese sisse, vältides samal ajal soojakadusid. Erimaterjalist klaas kaitseb üleliigse kuumenemise eest, peegeldades tagasi liiga tugeva päikesevalguse. Valmistame nii soojapidavaid kui külma tõrjuvaid klaaskatuseid.

Klaasist vaheseinad on ideaalne lahendus, kui tekib vajadus jaotada suurem ruum väiksemateks osadeks. Klaasist vaheseinte puhul säilib ruumi valgusvoog ning visuaalne terviklikkus.

Klaasist vaheseinte eelised:

 

● Avatud kontori atmosfäär

● Töötajaid ei häiri ümbritsevast töökeskkonnast tekkiv müra​
● Läbipaistev vahesein sobib ideaalselt nõupidamisruumi​

Klaasist kontori vaheseinad suudavad müra summutada koguni 45 db ulatuses, mis tagab töötajatele mugava ja turvalise töökeskkonna. Tänu mürasummutusvõimele loovad klaasvaheseinad head tingimused nõupidamisruumidesse, et kindlustada vestluste konfidentsiaalsus.

Lisaks kontoritele saab klaasist vaheseinu kasutada kaubanduses ning vajadusel isegi kodus, kui tahetakse ruumi erinevaid osi eraldada ilma, et peaks tegema mahukaid ehitustöid. Tänu sellele, et klaasist seinte paigaldamiseks ei ole vaja teha suuremahulisi ehitustöid, saab need paika oluliselt kiiremini, võrreldes näiteks kipsseintega.

Tänapäeva tehnoloogia võimaldab klaasi karastada. Tänu sellele muutub klaasi struktuur. Karastatud klaas on löögi- ja purunemis- ja ilmastikukindel, mistõttu on seda turvaline kasutada fassaadide, seinte, uste ja akende ehitusmaterjalina.

Klaasist vaheseinu on võimalik oma soovi järgi kontori tarbeks disainida:

 

● Erineva läbipaistvusega

● Paigaldada seinale või uksele ettevõte nimi
● Printida kujundeid ja sõnu
● Toonida klaase vastavalt soovile
● Kasutada Priva-Lite lahendust klaasi läbipaistvuse reguleerimiseks nupu abil

Meie klaasist vaheseinad ja uksed valmivad peamiselt Saksamaalt pärit kvaliteetsetest Schüco alumiiniumprofiilidest, mis on juhtiv profiilsüsteemide tarnija Euroopas. Tarnime klaasi ka kodumaistelt klaasiga tegelevatelt ettevõtetelt. Sõltuvalt projektist on võimalik ka teisi alumiiniumprofiilide lahendusi kombineerida.

Kui soovid koju, kontorisse või mujale kvaliteetseid klaasist vaheseinu, võta meiega ühendust ning arutame sinu vajadused läbi.