Intexglas

Köökide taustaklaasid

Klaaskatus pakub hulgaliselt võimalusi kasvatada sissepääsude ja terrasside ning katuseta rõdude kasutusmugavust ja vähendada ilmastikust tekkivad ebamugavusi nagu tuul, vihm, pori, lehed või märg lumi. Tänapäevane klaas säästab energiat – laseb päikese sisse, vältides samal ajal soojakadusid. Erimaterjalist klaas kaitseb üleliigse kuumenemise eest, peegeldades tagasi liiga tugeva päikesevalguse. Valmistame nii soojapidavaid kui külma tõrjuvaid klaaskatuseid.

Taustaklaas on muutumas köögi kujundamisel aina populaarsemaks, kuna täidab sujuvalt erievad seinaosad, mis jäävad tööpindade, kodumasinate ja köögikappide vahele. Taustaklaas on köögis asendamatu ka omaduste poolest, olles lihtsamini puhastatav kui puit, kips, betoon või seinaplaadid ja kordades tugevam kui õhuke plastik. Karastatud klaasi paksus on 4−6 mm, see materjal talub hästi köögipritsmeid,- ilma, et kriimustuks või kahjustuks puhastamisel.

Klaasist taustapind on kasulik lahendus, sest:

 

● Tööpindade kohal olev pind määrdub oluliselt kergemini, kui ülejäänud köök

● Köögi taustapind peaks olema hõlpsamini puhastatav kui ülejäänud seinad

Taustaklaas pakub rikkalikke kujunduslahendusi, tellides:

 

● Matti või kirgasklaasi

● Kõikvõimalikes värvitoonides taustaklaasi
● Taustaklaase tellija valitud fotoga

Köökide taustaklaasidesse on tihti vaja paigutada ka pistikupesasid, harukarpe või muid seinast välja ulatuvaid tarvikuid. See ei ole probleem, sest CNC freespinkidega saab taustaklaasile sisse puurida vajalikud avad.

Kui soovid oma kööki kujundada taustaklaasidega, kutsu meie esindaja esmalt kööki mõõtma. Pärast mõõtmist valmistame klaasid, freesime sisse vajalikud avad ning disainime klaasi tellija soovi kohaselt. Kui klaas on valmis, jääb üle see vaid kohale paigaldada.

Kui sul tekkis huvi muuta oma köögi taustaseinad lihtsalt puhastatavaks ja anda köögile juurde õhulist ilmet, mida klaas kindlasti võimaldab, võta meiega ühendust ja leiame sulle sobiva lahenduse.