Intexglas

Peeglid

Klaaskatus pakub hulgaliselt võimalusi kasvatada sissepääsude ja terrasside ning katuseta rõdude kasutusmugavust ja vähendada ilmastikust tekkivad ebamugavusi nagu tuul, vihm, pori, lehed või märg lumi. Tänapäevane klaas säästab energiat – laseb päikese sisse, vältides samal ajal soojakadusid. Erimaterjalist klaas kaitseb üleliigse kuumenemise eest, peegeldades tagasi liiga tugeva päikesevalguse. Valmistame nii soojapidavaid kui külma tõrjuvaid klaaskatuseid.

Peegel on asendamatu sisekujunduselement, tuues ruumi erinevaid optilisi – ja valguslahendusi, suurendades ja avardades interjööri, luues üllatavaid efekte kitsamas vahekäigus või ilmestades hämaramat nurka. Siiski on suur vahe kvaliteetsel ja mittekvaliteetsel peeglil. Meie valmistatud peegli aluspind on hõbedast ja sellele on peale valatud mitmeid kaitsekihte. Kvaliteetne peegelklaas muudab peeglist nähtud kujutised selgeks ja nähtavaks, see ei oksüdeeru kergesti, on hästi puhastatav ja peab kaua vastu.

Meie valmistatud peeglid on:

 

● erinevates mõõtudes

● erinevate kinnitusviisidega
● raamitud ja liimitavad
● erilahendustega

Valmistame erineva paksusega ja mitmesugustes värvitoonides – hõbe-, pronks-, sinine, hall ja antiikse varjundiga peegleid. Meilt saate tellida ka peegelseinu ning peegeluksi, mida valmistame vastavalt tellija mõõtudele.

Pesu- või muudesse märgadesse ruumidesse on sobilik lahendus turvapeegel. Valmistame turvakilega kaetud peegleid, mis on vastupidavad ja purunemiskindlad.

Meie peeglid on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest.