Välislahendused
Välislahendused
Välislahendused
Välislahendused
Välislahendused

Välised lahendused klaasist ja alumiiniumist

Schüco AWS süsteemide saledatest alumiiniumprofiilidest aknad võimaldavad suuremõõtmelisi klaaspindu kui ka töökindlaid suluseid. Sobivad kasutamiseks eramajades kui ka büroohoonetes. Võimalikud on ka erikujud, tulepüsivus- ja sissemurdmisklassiga tooted.

Schüco ADS süsteemidest toodetud välisuksed on vastupidavad, lihtsalt hooldatavad ning erinevate lukusüsteemidega ühilduvad. Võimalikud lahendused nii eramajadele kui ka tavalahendused avalikele hoonetele. Valikus ühepoolsed, kahepoolsed, lükand- ja voldikuksed.

Schüco FWS süsteemidest saame teostada unikaalseid lahendusi väga laia profiilide ja klaasimõõtude valikuga. Lahendused töötame välja koostöös kliendi ja arhitektiga. Sobib kasutamiseks nii eramajade kui ka avalike hoonete projektides.

Klaaskatused

Schüco FWS ja AOC süsteemidest valmistatavad klaaskatused sobivad aatriumide, koridoride valgustamiseks või kasutamiseks talveaedades. On võimalik paigaldada ka olemasolevate teras- või puidust tugikonstruktsioonide peale.

Schüco alumiiniumprofiilidest talveaiad ühendavad endas erinevaid akna, ukse ja fassaadisüsteeme, mis sobivad Eesti heitlikesse ilmastikuoludesse aastaringseks kasutamiseks. Võimalik teostada erilahendusi, kus väga suured avatavad osad lahendatud lükand- või voldikustega.

Varikatused

Arhitektuurseid klaasikinnitusi kasutades võimalik teostada varikatuseid seinast väljaulatuvate sissepääsude kohale ja mujale.

Klaaspiirded

Võimalikud lahendused punktkinnitustega, alumise piirdeprofiiliga või alumiiniumpostidega lahendatud turvalised klaaspiirded nii koju kui ka avalikesse hoonetesse. Kasutame peamiselt R-FIX täislahendusi(www.rfix.ee)

Viimati valminud tööd