Intexglas

Klaasuksed

Vastupidavad alumiiniumprofiilidest klaasuksed – lahendused nii eramajadele kui ka avalikele hoonetele

Schüco ADS süsteemidest toodetud alumiiniumprofiilidest klaasuksed on vastupidavad, lihtsalt hooldatavad ning ühilduvad erinevate lukusüsteemidega. Meie klaasuksed sobivad nii eramajadele kui ka avalikele hoonetele. Valikus on ühe- ja kahepoolsed, lükand- ja voldikuksed. Uste klaasid on tellitud kodumaiste tootjate käest.

Alumiiniumist klaasuksed:

● On tugevad ja ilmastikukindlad
● Vajavad oluliselt vähem hooldust kui puituksed
● Tänu vastupidavale materjalile ei teki ka pikal kasutamisel suuremaid defekte
● Peavad kaua vastu

Schüco profiilsüsteemidest klaasustele saad valida just need omadused, mida vajad:

● Profiilipaksus
● Soojapidavusnäitajad
● Mürakindlus
● Tulekindlus
● Purunemiskindlus
● Kuulikindlus

Alumiiniumprofiiluksi on hea kasutada kontorihoonete vaheustena või kortermajade välisustena. Klaasist uksed on erinevates värvitoonides ning vajadusel võimalik disainida täpselt nagu vaja. Alumiiniumist uksed on suure soojapidavusega ning keskkonnasõbralikud, sest alumiinium on täielikult ümbertöödeldav ning taaskasutatav materjal.

Soovitame omalt poolt uusi Schüco ADS UP 75 ja ADS UP 90 süsteemide uksi, mis on mitmekordsete tihenditega, erakordselt soojapidavad ning sobivad seetõttu hästi eramajade peausteks.

Pakume tavapärastele alumiiniumprofiilist klaasustele lisaks liug- ja voldikuksi. Voldikuste suurimaks eeliseks on vähene ruumivajadus, luues võimaluse kasutada ala, mis muidu oleks ukse all. Sellised klaasist uksed on ideaalne lahendus terrassi või rõdu sissepääsuks aga ka suurtesse saalidesse, mida on aeg-ajalt vaja väiksemateks ruumideks jagada.