Klaasuksed
Klaasuksed

Vastupidavad alumiiniumprofiilidest klaasuksed – lahendused nii eramajadele kui ka avalikele hoonetele

Schüco ADS süsteemidest toodetud alumiiniumprofiilidest klaasuksed on vastupidavad, lihtsalt hooldatavad ning erinevate lukusüsteemidega ühilduvad. Sobivad nii eramajadele kui ka avalikele hoonetele. Valikus olevad klaasuksed: ühepoolsed, kahepoolsed, lükand- ja voldikuksed.

Meie INTEXGLASis tegeleme peamiselt Schüco alumiiniumprofiilidest klaasustega. Alumiiniumist toodetud uksed on väga tugevad ja ilmastikukindlad, lisaks vajavad nad oluliselt vähem hooldust, kui näiteks puituksed. Tänu tugevale ja vastupidavale materjalile, ei teki ka pika kasutamise tagajärjel materjalis suuremaid defekte ning tänu sellele peavad uksed väga kaua vastu.

Pakume peamiselt Schüco profiilsüsteemidest toodetud klaasuksi, mida on saadaval erinevate profiilipaksuste, soojapidavus näitajate ning müra-, tule- ja purunemiskindlusega.

Alumiiniumprofiiluksi on väga hea kasutada näiteks kontorihoonetes vaheustena või kortermajade välisustena. Uksi on saadaval väga erinevates värvides ning vajadusel on võimalik neid disainida täpselt nii nagu teie hoonesse on vaja. Uksed, mis on tehtud alumiiniumist, on väga hea soojapidavusega ning keskkonnasõbralikud, sest alumiinium on täielikult ümbertöödeldav ning seejärel taaskasutatav.

Tavapärastele alumiiniumprofiilidest klaasustele lisaks pakume ka liug- ja voldikuksi. Voldikuste suurimaks eeliseks on see, et ta võtab väga vähe ruum ning tänu võimalusele uksi kokku lükata, on võimalik ka kasutada seda ala, mis muidu oleks ukse all. Sellised uksed on ideaalne lahendus terrassi või rõdu sissepääsuks ning sobivad ka hästi näiteks suurematesse saalidesse, mida on vaja aega-ajalt väiksemateks ruumideks jagada.

Liuguksed sobivad ideaalselt neile, kes soovivad, et nende vaadet ei segaks ükski raamiliist ega link, kuid vajadusel oleks siiski võimalik uksest välja värske õhu kätte astuda. Schüco liug- ja lükanduksi on väga erinevates mudelites ning neid saab teha purunemise, müra- ja vajadusel ka kuulikindlaid.

Väga head on ka soojapidavuse näitajad, sest Schüco alumiiniumprofiilidega uste seast leiab ka passiivmaja väärilisi uksi. Schüco on aastal 1951 asutatud saksa firma, mis on tänaseks tõusnud oma 5400 töötajaga üle maailma üheks suurimaks metallist akna, ukse ja muude alumiiniumprofiilsüsteemide tarnijaks Euroopas nende käive ulatus eelmisel aastal 1,6 miljardi euroni ning nende filiaal Eestis tegutseb juba üle 20 aasta, see tähendab tehnilist tuge kohapeal ja eesti keeles.

Kõik klaasid, mida oma ustes, akendes ja fassaadides kasutame on tellitud kodumaiste ettevõtete käest.