Klaasuksed

Soojapidavad

U arv
1,2…0,7W/m²K

Tulepüsivus- klassiga​

EI15, EI30, EI60

Suure- mõõtmelised ja avatavad​

Klaaspaketid:
3,21m X 6m max
Avatavad aknad
ja uksed:

2,7m-3m max
Lükanduksed:
6 X 3,3m max

Lihtne
hooldada

Lapiga puhastus

Sissemurdmis- kindlad

Klassid:
kuni RC4

Kuulikindlad

Klassid:
kuni FB4

Erikujuga

kolmnurgad,
kaared,
trapetsid,
väljalõigetega,
painutatud

Miks valida klaasuksed meilt?

Vastupidavad ja vajadustele vastavad

Alumiiniumprofiilist klaasuksed on suurepärane lahendus eramajadele ja avalikele hoonetele, nii sise- kui ka välisruumidesse. Schüco ADS süsteemidest toodetud alumiiniumprofiiluksed on vastupidavad ning ühilduvad erinevate lukusüsteemidega. Valikus on ühe- ja kahepoolsed ning lükand- ja voldikuksed. INTEXGLAS kasutab klaasidena peamiselt kodumaist toodangut. Telli klaasuksed vastavalt oma vajadustele. Muu hulgas saad valida: profiilipaksust, tulepüsivust ja soojapidavusnäitajaid; müra-, sissemurdmis- ja kuulikindlust.

Kergesti hooldatavad ning keskkonnasõbralikud

Meie pakutavad alumiiniumist klaasuksed on tugevad ning ilmastikukindlad, mis on eriti tähtis just välisuste puhul. INTEXGLASi klaasuksed ei nõua ka paigaldamisjärgselt igapäevaseid lisapingutusi, sest nad vajavad puitustest oluliselt vähem hooldust. Säästa oma aega ning keskendu sellele, mis on Sulle tõeliselt tähtis. Kuna alumiiniumist klaasuksed on tehtud vastupidavast materjalist, siis ei teki ka pikema aja jooksul suuremaid defekte. Alumiiniumprofiilist klaasuksed on hea valik, kui on vaja kontorihoonete vaheuksi või kortermajale välisust. Klaasuksed on saadaval erinevates värvitoonides ning vajadusel on neid võimalik disainida vastavalt soovile. Nad on suure soojapidavusega ning keskkonnasõbralikud, sest alumiinium on täielikult ümbertöödeldav ning taaskasutatav materjal.

Erinevad kasutusvõimalused

Pakume tavapärastele nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks mõeldud klaasustele lisaks lükand-, liug- ja voldikuksi. Voldikuste suurimaks eeliseks on vähene ruumivajadus, luues võimaluse kasutada ala, mis muidu oleks ukse all. Sellised klaasist uksed on ideaalne lahendus terrassi või rõdu sissepääsuks, aga ka suurtesse saalidesse, mida on vaja aeg-ajalt väiksemateks ruumideks jagada. INTEXGLASil on enam kui 15 aastat kogemusi erinevate lahenduste väljatöötamisel ning oma klientide hoonetele täiendava väärtuse loomisel. Võta ühendust ning koos leiame Sinulegi parima lahenduse!

Profiilid Sinu maitsele

Pakume kõikidele profiilidele laia värvivalikut, et sobitada tooteid sise-ja välisilmega.

Kasutame RAL-standardtoone. Lisaks on võimalik valida matt, metallik ja läikiv lõppviimistlus. Eritellimusena pakume ka teiste värvisüsteemide, näiteks NCS, toone, struktuurvärvi pinnakatteid, puidumustriga pinnakatteid jt.

Schüco kvaliteetsed alumiinium­profiilid

INTEXGLASi tooted on valmistatud Schüco kvaliteetsetest alumiiniumprofiilidest.

Schüco on üks Euroopa juhtivaid metallist aknaprofiilide tootjaid. Ettevõte tarnib akende, uste ning fassaadide profiile alates 1951. aastast.

Alumiiniumprofiiliga tooted on keskkonnasäästlikud, sest ligikaudu 95% kasutatavast materjalist on ümbertöödeldav. Sealjuures ei kahane metalli omadused ega kvaliteet.

Lahenduste loomisel kombineerime kvaliteetsed Schüco alumiiniumprofiilid Eesti tootjate klaasiga.

Tehtud tööd

RAL värvitoonid on kodulehel tuletatud elektrooniliselt ja enne tellimist soovitame
kontrollida trükitud RAL-värvitoonide lehvikut. Kõik RAL standard värvitoonid saadaval. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust.

Viimistluses on võimalik valida matt või läikiv.

Populaarsed:
Pure white
RAL 9010
Traffic white
RAL 9016
Anthracite grey
RAL 7016
Black grey
RAL 7016
Graphite grey
RAL 7024
White aluminium
RAL 9006
Grey aluminium
RAL 9007
Jet black
RAL 9005
Anodeeringud:
Natural clay
C0
Reinforced steel
C31
Light bronze
C32
Midway bronze
C33
Dark bronze
C34
Black
C35
RAL standardvärvid:
Green beige
RAL 1000
Beige
RAL 1001
Sand yellow
RAL 1002
Signal yellow
RAL 1003
Golden yellow
RAL 1004
Honey yellow
RAL 1005
Maize yellow
RAL 1006
Daffodil yellow
RAL 1007