Intexglas

Klaasuksed

Vastupidavad alumiiniumprofiilidest klaasuksed – lahendused nii eramajadele kui ka avalikele hoonetele

Schüco ADS süsteemidest toodetud alumiiniumprofiilidest klaasuksed on vastupidavad, lihtsalt hooldatavad ning ühilduvad erinevate lukusüsteemidega. Meie klaasuksed sobivad nii eramajadele kui ka avalikele hoonetele. Valikus on ühe- ja kahepoolsed, lükand- ja voldikuksed. Uste klaasid on tellitud kodumaiste tootjate käest.

Alumiiniumist klaasuksed:

● On tugevad ja ilmastikukindlad
● Vajavad oluliselt vähem hooldust kui puituksed
● Tänu vastupidavale materjalile ei teki ka pikal kasutamisel suuremaid defekte
● Peavad kaua vastu

Schüco profiilsüsteemidest klaasustele saad valida just need omadused, mida vajad:

● Profiilipaksus
● Soojapidavusnäitajad
● Mürakindlus
● Tulekindlus
● Purunemiskindlus
● Kuulikindlus

Alumiiniumprofiiluksi on hea kasutada kontorihoonete vaheustena või kortermajade välisustena. Uksi on erinevates värvitoonides ning vajadusel võimalik disainida täpselt nagu vaja. Alumiiniumist uksed on suure soojapidavusega ning keskkonnasõbralikud, sest alumiinium on täielikult ümbertöödeldav ning taaskasutatav materjal.

Pakume tavapärastele alumiiniumprofiilist klaasustele lisaks liug- ja voldikuksi. Voldikuste suurimaks eeliseks on vähene ruumivajadus, luues võimaluse kasutada ala, mis muidu oleks ukse all. Sellised uksed on ideaalne lahendus terrassi või rõdu sissepääsuks aga ka suurtesse saalidesse, mida on aegajalt vaja väiksemateks ruumideks jagada.

Liuguksed sobivad neile, kes soovivad, et vaadet ei segaks raamiliist ega link, kuid vajadusel on võimalik uksest värske õhu kätte astuda. Schüco liug- ja lükandustel on palju mudeleid ning neid saab valmistada vastavalt vajadusele. Schüco alumiiniumprofiilidega uste seast leiab ka passiivmaja väärilisi uksi.