Intexglas

Talveaiad

Talveaed on lisaehitis, mis toob teie kinnisvarale nii esteetilist kui ka materiaalset lisandväärtust. Talveaedade ajalugu ulatub 16. sajandisse, mil rikkamad Euroopa kaupmehed proovisid leida võimalusi, kuidas säilitada talvisel ajal tsitruse puid, et oleks piisavalt valgust ning kaitset ilmastiku eest.

Talveaed on lisaehitis, mis toob kinnisvarale nii esteetilist kui ka materiaalset lisaväärtust. Talveaedade ajalugu ulatub 16. sajandisse, mil jõukamad Euroopa kaupmehed proovisid leida võimalusi, kuidas säilitada talveperioodil tsitrusepuid, pakkudes neile piisavalt valgust ning kaitset ilmastiku eest.

Talveaia eelisteks on:

 

● Meeldiv ajaveetmise koht

● Võimalus aastaringseks kasutamiseks
● Kaitse heitliku ilma eest, pakkudes samal ajal võimalust viibida vabas õhus
● Lisaväärtus kinnisvarale
● Mitmekülgsed kasutusvõimalused
● Vähendab hoone soojakadusid ja säilitab temperatuuri

Kui unistad kaunist ja praktilisest talveaiast, peaks esimeseks küsimuseks olema selle otstarve, et valida selle soojapidavus ja suurus vastavalt kasutusvaldkonnale.

Talveaeda tellides:

 

● Mõtle, milline on selle kasutusotstarve

● Milline peaks olema sealne temperatuur
● Kui suur peaks talveaed olema
● Millisest ilmakaarest puhub tuul majale kõige enam ehk millisesse seina talveaed ehitada
● Millised osad võiksid olla avatavad

Mõistlik on rajada talveaed sinna seina, kust tuul enim puhub, sest nii peab see kinni külma tuule ning hoone on ilmastikukindlam. INTEXGLAS ehitab kauneid ning erineva suuruse ja soojapidavuslahendusega talveaedu, kasutades ilmastikukindlaid Schüco süsteeme ja alumiiniumprofiile, mida on võimalik täiendada erinevate alumiiniumist akende ning ustega. Talveaedade suuri osi on võimalik lahendada lükand- ja voldikustega, et neid soojemal ajal lahti tõmmata, tehes talveaiast mõnusa väliterrassi. Selliseid lahendusi pakume eritellimusena.

Talveaed:

● On ilmastikukindel
● Vähendab küttekulusid ja tagab kodule parema soojapidavuse

Kõikidele talveaia konstruktsioonidele on võimalik valida sobiv värvitoon või kattematerjal. Kui soovid endale talveaeda või sellekohast lisainfot, võta meiega ühendust. Üheskoos leiame sulle sobiva lahenduse selle ehitamiseks.