Talveaiad

Talveaed on lisaehitis, mis toob teie kinnisvarale nii esteetilist kui ka materiaalset lisandväärtust. Talveaedade ajalugu ulatub 16. sajandisse, mil rikkamad Euroopa kaupmehed proovisid leida võimalusi, kuidas säilitada talvisel ajal tsitruse puid, et oleks piisavalt valgust ning kaitset ilmastiku eest.

Talveaia eelisteks on:

 

● Ilus koht, kus veeta aega enda või perega

● Kaitse ilmastiku eest, samal ajal viibides vabas õhus
● Lisab väärtust kinnisvarale
● Mitmekülgsed kasutusvõimalused
● Hoone hoiab paremini temperatuuri

Kui hakata mõtlema kaunile ning luksuslikule talveaiale, siis esimeseks küsimuseks peaks olema, et mille jaoks hakatakse talveaeda kasutama, sest erinevad kasutusvaldkonnad nõuavad erineva soojuspidavuse ja suurusega talveaedasid

Talveaeda tellides:

● Mõtle välja milline on talveaia kasutusotstarve
● Milline peaks seal olema temperatuur?
● Kui suur peaks talveaed olema?
● Kust poolt puhub majale enam peale tuul ehk kuhu seina talveaed ehitada?
● Millised osad võiksid olla avatavad.

Nagu eelpool mainitud on mõistlik rajada talveaed sinna seina, kust tuul enim puhub, sest see peab kinni külma tuule ning hoone on ilmastikukindlam.

Milliste soojapidavus näitajatega peaksid olema alumiiniumist profiilid? Kauneid ning erineva suuruse ja lahendusega talveaedu ehitab INTEXGLAS, kasutades erinevaid Schüco süsteeme ja alumiinium lahendusi mis on hea ilmastikukindlusega ning mida on võimalik täiendada erinevate alumiiniumist akende ning ustega.

Eritellimusena on võimalik väga suuri osi lahendada ka lükand ja voldikustega, mida soojemal ajal lahti tõmmata ning niiviisi talveaiast mõnus väliterrass teha ning seda ka vihmaste suveilmade puhul.

Talveaed:

● On ilmastikukindel
● Vähendab küttekulusid ja tagab paremini temperatuuri hoidva kodu 

Kõiki talveaia konstruktsioone on võimalik värvida endale sobivat värvi või katta sobiva kattematerjaliga. Kui sinagi soovid endale praktilist ning ilusat talveaeda, või soovid meilt saada selle kohast lisainfot, siis võta meiega ühendust ning üheskoos leiame teile sobiva lahenduse selle ehitamiseks.