Klaasist välisuksed

Esteetilised ja kvaliteetsed

Uks ei ole kõigest hoone sissepääs. See on midagi enamat, mis ütleb esimesed sõnad Sinu kui ehitise omaniku kohta. Seetõttu on tähtis, et välisuks saadaks signaali, et Sinu väärtusteks on kvaliteet, turvalisus ning funktsionaalsus. Klaasipõhine alumiiniumprofiiliga välisuks sobib nii avalikesse hoonetesse kui ka eramajadesse suurepäraselt. Stiilsed ja moodsad klaasist välisuksed muudavad iga ehitise esinduslikuks ning esteetiliselt meeldivaks. Lisaks kasutab INTEXGLAS klaasidena peamiselt kodumaist toodangut.

Keskkonnasõbralikud ja kergesti hooldatavad

Meie pakutavad klaasiga välisuksed on tugevad ning ilmastikukindlad. INTEXGLASi klaasuksed vajavad puitustega võrreldes palju vähem hooldust, seega ei nõua need ka paigaldamisjärgselt igapäevaseid lisapingutusi. Sul on võimalik keskenduda sellele, mis on Sulle tõeliselt tähtis ning saad oma aja suunata sinna, kus seda rohkem tarvis. Kuna klaasist välisuksed on tehtud vastupidavast korrosioonikindlast materjalist, mis hoiab ära ka pikema aja jooksul suuremaid defekte. Nad on saadaval erinevates värvitoonides ning vajadusel on neid võimalik disainida vastavalt soovile. Klaasuksed on suure soojapidavusega ning keskkonnasõbralikud, sest alumiinium on täielikult ümbertöödeldav ning taaskasutatav materjal.

Vastupidavad erilahendused

Meie pakume Schüco profiilsüsteemidest toodetud klaasuksi. Tänapäeva tehnoloogia võimaldab klaasi nii karastada, lamineerida kui ka kiletada, mis teevad selle väga vastupidavaks. Lisaks on meie klaasist välisuksed ühildatavad erinevate lukusüsteemidega. Meie valikust leiab eritellimusena valmistatavad klaasist välisuksed, mis on ka mitmekülgselt täiendatavad ning avatud erilahenduste loomisele. Seega saad tellida endale sellised klaasist välisuksed, mis vastavad Sinu vajadustele. Muu hulgas saad valida: profiilipaksust ja soojapidavusnäitajaid; müra- ja tulekindlust ning sissemurdmis- ja kuulikindlust, elektroonilist või mehaanilist lukustust; nähtavaid hingesid ja sulgureid või peithingesid ja -sulgureid; klaaside konfiguratsiooni.

INTEXGLASil on enam kui 15 aastat kogemusi erinevate lahenduste väljatöötamisel ning oma klientide hoonetele täiendava väärtuse loomisel. Võta ühendust ning koos leiame Sinulegi parima lahenduse!

Profiilid Sinu maitsele

Pakume kõikidele profiilidele laia värvivalikut, et sobitada tooteid sise-ja välisilmega.

Kasutame RAL-standardtoone. Lisaks on võimalik valida matt, metallik ja läikiv lõppviimistlus. Eritellimusena pakume ka teiste värvisüsteemide, näiteks NCS, toone, struktuurvärvi pinnakatteid, puidumustriga pinnakatteid jt.

Schüco kvaliteetsed alumiinium­profiilid

INTEXGLASi tooted on valmistatud Schüco kvaliteetsetest alumiiniumprofiilidest.

Schüco on üks Euroopa juhtivaid metallist aknaprofiilide tootjaid. Ettevõte tarnib akende, uste ning fassaadide profiile alates 1951. aastast.

Alumiiniumprofiiliga tooted on keskkonnasäästlikud, sest ligikaudu 95% kasutatavast materjalist on ümbertöödeldav. Sealjuures ei kahane metalli omadused ega kvaliteet.

Lahenduste loomisel kombineerime kvaliteetsed Schüco alumiiniumprofiilid Eesti tootjate klaasiga.

Tehtud tööd

RAL värvitoonid on kodulehel tuletatud elektrooniliselt ja enne tellimist soovitame
kontrollida trükitud RAL-värvitoonide lehvikut. Kõik RAL standard värvitoonid saadaval. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust.

Viimistluses on võimalik valida matt või läikiv.

Populaarsed:
Pure white
RAL 9010
Traffic white
RAL 9016
Anthracite grey
RAL 7016
Black grey
RAL 7016
Graphite grey
RAL 7024
White aluminium
RAL 9006
Grey aluminium
RAL 9007
Jet black
RAL 9005
Anodeeringud:
Natural clay
C0
Reinforced steel
C31
Light bronze
C32
Midway bronze
C33
Dark bronze
C34
Black
C35
RAL standardvärvid:
Green beige
RAL 1000
Beige
RAL 1001
Sand yellow
RAL 1002
Signal yellow
RAL 1003
Golden yellow
RAL 1004
Honey yellow
RAL 1005
Maize yellow
RAL 1006
Daffodil yellow
RAL 1007