Klaasvarikatused

Kaasaegne ning mugav lahendus

Ühegi hoone sissepääs ei peaks olema lageda taeva all. Mitmekülgne Eesti kliima võib kostitada erinevate ootamatustega. Milline oleks kõige mõistlikum lahendus sissepääsu juurde? Kõige kaasaegsem ja mugavam on sissepääsu kohale paigaldada klaasist varikatus. Tegu on väga praktilise lahendusega, mis kaitseb hoone sissepääsu vihma ja muude ebasoodsate keskkonnategurite eest. Klaasvarikatused pikendavad välisfassaadi ja ukse eluiga ning omavad mitmeid eeliseid: hästi vastupidav temperatuurimuutustele ja sademetele; UV-kaitse ning valgust läbilaskev või toonitud spetsiaalselt karastatud klaas; võimalik tellida erineva kujuga ning kasutatav disainielemendina; furnituuril ei ole keevisliiteid.

Klaasvarikatused on investeering

Klaasvarikatused on tugev ning kestlik lahendus. Taoline lamineeritud ning karastatud klaasist varikatus on vastupidav ning turvaline. Lisaks on meie pakutavad arhitektuursed kinnitid, millega klaasist varikatus hoonetele monteeritakse, valmistatud kõrgekvaliteetsest roostevabast terasest.

INTEXGLASi spetsialistid paigaldavad klaasist varikatuseid üle kogu Eesti ning pakuvad kõrgeimat professionaalset kvaliteeti. Sinu ehitis väärib ainult parimat. Meie klaasvarikatused on investeering, mis püsib sama kaua kui hoonegi, millele see paigaldatud on.

Kliima eripäradele kohandatavad

Meie valmistame klaasvarikatuseid Schüco FWS, AOC ja R-Fix süsteemide erinevate korrosioonikindlate ning isekandvate lahenduste abil. Iga klaasvarikatuse planeerimisel arvestame Eesti kliima eripäradega, mille suurimaks väljakutseks on kevadine raske sulalumi. Sobivuse korral on klaasvarikatuseid võimalik ehitada ka juba olemasolevate teras- või puitkonstruktsioonide külge. Klaasvarikatuste valmistamiseks vajaliku klaasi tellime enamjaolt kodumaistelt ettevõtetelt.

INTEXGLASil on enam kui 15 aastat kogemusi erinevate lahenduste väljatöötamisel ning oma klientide hoonetele täiendava väärtuse loomisel. Võta ühendust ning koos leiame Sinulegi parima lahenduse!

Profiilid Sinu maitsele

Pakume kõikidele profiilidele laia värvivalikut, et sobitada tooteid sise-ja välisilmega.

Kasutame RAL-standardtoone. Lisaks on võimalik valida matt, metallik ja läikiv lõppviimistlus. Eritellimusena pakume ka teiste värvisüsteemide, näiteks NCS, toone, struktuurvärvi pinnakatteid, puidumustriga pinnakatteid jt.

Schüco kvaliteetsed alumiinium­profiilid

INTEXGLASi tooted on valmistatud Schüco kvaliteetsetest alumiiniumprofiilidest.

Schüco on üks Euroopa juhtivaid metallist aknaprofiilide tootjaid. Ettevõte tarnib akende, uste ning fassaadide profiile alates 1951. aastast.

Alumiiniumprofiiliga tooted on keskkonnasäästlikud, sest ligikaudu 95% kasutatavast materjalist on ümbertöödeldav. Sealjuures ei kahane metalli omadused ega kvaliteet.

Lahenduste loomisel kombineerime kvaliteetsed Schüco alumiiniumprofiilid Eesti tootjate klaasiga.

Tehtud tööd

RAL värvitoonid on kodulehel tuletatud elektrooniliselt ja enne tellimist soovitame
kontrollida trükitud RAL-värvitoonide lehvikut. Kõik RAL standard värvitoonid saadaval. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust.

Viimistluses on võimalik valida matt või läikiv.

Populaarsed:
Pure white
RAL 9010
Traffic white
RAL 9016
Anthracite grey
RAL 7016
Black grey
RAL 7016
Graphite grey
RAL 7024
White aluminium
RAL 9006
Grey aluminium
RAL 9007
Jet black
RAL 9005
Anodeeringud:
Natural clay
C0
Reinforced steel
C31
Light bronze
C32
Midway bronze
C33
Dark bronze
C34
Black
C35
RAL standardvärvid:
Green beige
RAL 1000
Beige
RAL 1001
Sand yellow
RAL 1002
Signal yellow
RAL 1003
Golden yellow
RAL 1004
Honey yellow
RAL 1005
Maize yellow
RAL 1006
Daffodil yellow
RAL 1007