Sauna klaasuksed

Turvalised ja vastupidavad

Eestlased on saunarahvas ning saunarahvana oskame hinnata tõelist kvaliteeti. Olgu selleks siis sauna klaasuksed või -seinad. Klaasist saunauksed, mida INTEXGLAS pakub, on praktilised ning turvalised, sest on valmistatud karastatud klaasist, mis on tavapärasest klaasist oluliselt vastupidavam. Lisaks on klaasist saunauks ka tunduvalt tuleohutum, kui seda on näiteks puidust uksed. Samuti muudavad klaasist saunauksed leiliruumi ka oluliselt avaramaks ja õhulisemaks ning vähendavad kinnise ruumi tunnet. Klaasist saunauks sobib väga hästi kokku meie saunaklaasidega, luues koos tõeliselt moodsa ning stiilse sünergia. Lisaks on klaasist saunauksed võimalik toonida vastavalt soovile lisaprivaatsuse loomiseks.

Sobivus erinevate saunatüüpidega

Saunauksed – klaasist sissepääsud sobivad nii puidu-, suitsu-, elektri- infrapuna- või aurusauna. Meie teeme sinule sobivad uksed valmis ning aitame neid ka paigaldada.

INTEXGLASi sauna klaasuksed on: loodud kliendi soovidest lähtuvalt ning stiilsed ja moodsad; valmistatud turvalisest kuumakindlast karastatud klaasist, mis talub tugevat jõudu; vastavalt tellija vajadustele värvitavad, toonitavad, lamineeritavad ning kujundatavad.

Kvaliteet saunasõpradele

Meie pakutavad sauna klaasuksed on suurepärane lahendus igale saunasõbrale, kes oskab hinnata kvaliteeti. Valmistame sauna klaasuksed VBH Estonia ja Fiskostari pakutavate süsteemide lahenduste abil. Klaasist saunauste valmistamiseks tellime klaasi enamjaolt Eesti ettevõtetelt.

INTEXGLASil on enam kui 15 aastat kogemusi erinevate lahenduste väljatöötamisel ning oma klientide hoonetele täiendava väärtuse loomisel. Võta ühendust ning koos leiame Sinulegi parima lahenduse!

Profiilid Sinu maitsele

Pakume kõikidele profiilidele laia värvivalikut, et sobitada tooteid sise-ja välisilmega.

Kasutame RAL-standardtoone. Lisaks on võimalik valida matt, metallik ja läikiv lõppviimistlus. Eritellimusena pakume ka teiste värvisüsteemide, näiteks NCS, toone, struktuurvärvi pinnakatteid, puidumustriga pinnakatteid jt.

Schüco kvaliteetsed alumiinium­profiilid

INTEXGLASi tooted on valmistatud Schüco kvaliteetsetest alumiiniumprofiilidest.

Schüco on üks Euroopa juhtivaid metallist aknaprofiilide tootjaid. Ettevõte tarnib akende, uste ning fassaadide profiile alates 1951. aastast.

Alumiiniumprofiiliga tooted on keskkonnasäästlikud, sest ligikaudu 95% kasutatavast materjalist on ümbertöödeldav. Sealjuures ei kahane metalli omadused ega kvaliteet.

Lahenduste loomisel kombineerime kvaliteetsed Schüco alumiiniumprofiilid Eesti tootjate klaasiga.

Tehtud tööd

RAL värvitoonid on kodulehel tuletatud elektrooniliselt ja enne tellimist soovitame
kontrollida trükitud RAL-värvitoonide lehvikut. Kõik RAL standard värvitoonid saadaval. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust.

Viimistluses on võimalik valida matt või läikiv.

Populaarsed:
Pure white
RAL 9010
Traffic white
RAL 9016
Anthracite grey
RAL 7016
Black grey
RAL 7016
Graphite grey
RAL 7024
White aluminium
RAL 9006
Grey aluminium
RAL 9007
Jet black
RAL 9005
Anodeeringud:
Natural clay
C0
Reinforced steel
C31
Light bronze
C32
Midway bronze
C33
Dark bronze
C34
Black
C35
RAL standardvärvid:
Green beige
RAL 1000
Beige
RAL 1001
Sand yellow
RAL 1002
Signal yellow
RAL 1003
Golden yellow
RAL 1004
Honey yellow
RAL 1005
Maize yellow
RAL 1006
Daffodil yellow
RAL 1007