Klaasist lükanduksed

Esteetilised ja valgusküllased

Klaasist lükanduksed – nende suurimaks eeliseks on vähene ruumivajadus ning nad sobivad nii sise- kui ka välisruumidesse. Klaasist lükanduksed on mitmete positiivsete omadustega: rohkelt valgust, paremad vaated, ruumisäästlikud ning mitmekülgselt kasutatavad; lihtsasti käitatavad ning võimaldavad ruumides paremat õhuringlust; alumiiniumist lükanduksed võimaldavad väga suuri laiuseid ja kõrgusmõõte, väga saledate profiilidega lahendusi ning on samas kergesti liigutatavad. Klaasipõhised alumiiniumprofiil lükanduksed on stiilsed ning moodsad lahendused. Täiusta oma hoonet või ruumi esteetilise lahendusega.

Keskkonnasõbralikud materjalid

INTEXGLASi klaasist lükanduksed on toodetud keskkonnasõbralikust alumiiniumist ning karastatud klaasist, mis teeb selle äärmiselt vastupidavaks ning kestlikuks. Klaaslükanduksed on mitmekülgsed lahendused, millele on erinev valik süsteemijärgseid suluseid ning mida on võimalik tellida ka lukustatavana.

Valmistame oma lükanduksed klaasist, mida hangime põhiliselt kodumaiste tarnijate-tootjate käest. Klaasist lükanduksed sobivad suurepäraselt nii eramajadesse kui ka avalikesse hoonetesse. Pakume nii manuaalselt kui ka automaatikaga liigutatavaid lükanduksi.

Nii alumiiniumprofiili kui ka klaasi puhul on tegemist vastupidavate materjalidega, seega ei vaja nad paigaldamise järgselt pidevat hooldamist. Alumiiniumit peetakse ka jätkusuutlikuks materjaliks, sest see on täielikult taaskasutatav ja ümbertöödeldav materjal.

Mitmekülgsed erilahendused

Siseoludesse mõeldud klaasist liuguksed aitavad Sul ruumi paremini planeerida. Klaasliuguksed on tänapäeval paljude sisearhitektide lemmiklahenduseks, et muuta elamine funktsionaalseks ning esteetiliseks. Klaasist liuguksed võimaldavad erilahendusi, millega: säästad ning mitmekesistad ruumikasutust; lihtsustad ruumide sisustamise disaini; lood põneva lahenduse, mis annab ruumile isikupära.

INTEXGLASil on enam kui 15 aastat kogemusi erinevate lahenduste väljatöötamisel ning oma klientide hoonetele täiendava väärtuse loomisel. Võta ühendust ning koos leiame Sinulegi parima lahenduse!

Profiilid Sinu maitsele

Pakume kõikidele profiilidele laia värvivalikut, et sobitada tooteid sise-ja välisilmega.

Kasutame RAL-standardtoone. Lisaks on võimalik valida matt, metallik ja läikiv lõppviimistlus. Eritellimusena pakume ka teiste värvisüsteemide, näiteks NCS, toone, struktuurvärvi pinnakatteid, puidumustriga pinnakatteid jt.

Schüco kvaliteetsed alumiinium­profiilid

INTEXGLASi tooted on valmistatud Schüco kvaliteetsetest alumiiniumprofiilidest.

Schüco on üks Euroopa juhtivaid metallist aknaprofiilide tootjaid. Ettevõte tarnib akende, uste ning fassaadide profiile alates 1951. aastast.

Alumiiniumprofiiliga tooted on keskkonnasäästlikud, sest ligikaudu 95% kasutatavast materjalist on ümbertöödeldav. Sealjuures ei kahane metalli omadused ega kvaliteet.

Lahenduste loomisel kombineerime kvaliteetsed Schüco alumiiniumprofiilid Eesti tootjate klaasiga.

Tehtud tööd

RAL värvitoonid on kodulehel tuletatud elektrooniliselt ja enne tellimist soovitame
kontrollida trükitud RAL-värvitoonide lehvikut. Kõik RAL standard värvitoonid saadaval. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust.

Viimistluses on võimalik valida matt või läikiv.

Populaarsed:
Pure white
RAL 9010
Traffic white
RAL 9016
Anthracite grey
RAL 7016
Black grey
RAL 7016
Graphite grey
RAL 7024
White aluminium
RAL 9006
Grey aluminium
RAL 9007
Jet black
RAL 9005
Anodeeringud:
Natural clay
C0
Reinforced steel
C31
Light bronze
C32
Midway bronze
C33
Dark bronze
C34
Black
C35
RAL standardvärvid:
Green beige
RAL 1000
Beige
RAL 1001
Sand yellow
RAL 1002
Signal yellow
RAL 1003
Golden yellow
RAL 1004
Honey yellow
RAL 1005
Maize yellow
RAL 1006
Daffodil yellow
RAL 1007