Klaasist voldikuksed

Esteetilised ja ruumisäästlikud

Klaasist voldikuksed – nende suurimaks eeliseks on vähene ruumivajadus, kasutades optimaalselt ära seda ruumi ja ala, mis muidu oleks kaetud uksega. Rõdu sissepääsu- või terrassi voldikuksed võib teha näiteks klaasist. Samamoodi aitavad taolised uksed eraldada terrassi hooajaliselt muust õuest. Või vastupidi – ühendada tuba suvisel ajal terrassi või rõduga ning muuta ruum avaramaks. Lisaks sobivad voldikuksed hästi ka suurtesse saalidesse, mida on vaja aeg-ajalt väiksemateks ruumideks jagada. Klaasipõhised alumiiniumprofiilist voldikuksed on stiilsed ning moodsad lahendused. Täiusta oma hoonet või ruumi esteetilise lahendusega.

Keskkonnasõbralikud materjalid

Meie klaasist voldikuksed on valmistatud jätkusuutlikust alumiiniumist ning karastatud klaasist, mis teeb need väga tugevaks ja vastupidavaks. Kui on soov ehitada voldikuks sise- ning väliruum eristavaks komponendiks, siis mitmekülgsete omaduste tõttu ühildub see ka erinevate lukusüsteemidega. INTEXGLAS toodab oma voldikuksed klaasist, mis on peamiselt Eestis valmistatud. Klaasist voldikuksed sobivad väga hästi nii eramajadesse kui ka avalikesse hoonetesse. Kuna nii alumiiniumprofiil kui ka klaas on väga vastupidavad materjalid, siis ei vaja nad paigaldusjärgselt pidevat hooldamist. Lisaks on alumiinium ka keskkonnasõbralik materjal, sest see on täielikult ümbertöödeldav ning taaskasutatav materjal.

Mitmekülgsed erilahendused

Klaasist voldikuksed aitavad Sul ruumi paremini planeerida. Moodsal ajal kasutavad paljud sisearhitektid seda lahendust, et muuta elamine funktsionaalseks ning esteetiliseks. Klaasist voldikuksed võimaldavad erilahendusi, millega: säästad või jagad ruumi; lihtsustad ruumide sisustamise disaini; lood põneva lahenduse, mis annab ruumile isikupära.

INTEXGLASil on enam kui 15 aastat kogemusi erinevate lahenduste väljatöötamisel ning oma klientide hoonetele täiendava väärtuse loomisel. Võta ühendust ning koos leiame Sinulegi parima lahenduse!

Profiilid Sinu maitsele

Pakume kõikidele profiilidele laia värvivalikut, et sobitada tooteid sise-ja välisilmega.

Kasutame RAL-standardtoone. Lisaks on võimalik valida matt, metallik ja läikiv lõppviimistlus. Eritellimusena pakume ka teiste värvisüsteemide, näiteks NCS, toone, struktuurvärvi pinnakatteid, puidumustriga pinnakatteid jt.

Schüco kvaliteetsed alumiinium­profiilid

INTEXGLASi tooted on valmistatud Schüco kvaliteetsetest alumiiniumprofiilidest.

Schüco on üks Euroopa juhtivaid metallist aknaprofiilide tootjaid. Ettevõte tarnib akende, uste ning fassaadide profiile alates 1951. aastast.

Alumiiniumprofiiliga tooted on keskkonnasäästlikud, sest ligikaudu 95% kasutatavast materjalist on ümbertöödeldav. Sealjuures ei kahane metalli omadused ega kvaliteet.

Lahenduste loomisel kombineerime kvaliteetsed Schüco alumiiniumprofiilid Eesti tootjate klaasiga.

Tehtud tööd

RAL värvitoonid on kodulehel tuletatud elektrooniliselt ja enne tellimist soovitame
kontrollida trükitud RAL-värvitoonide lehvikut. Kõik RAL standard värvitoonid saadaval. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust.

Viimistluses on võimalik valida matt või läikiv.

Populaarsed:
Pure white
RAL 9010
Traffic white
RAL 9016
Anthracite grey
RAL 7016
Black grey
RAL 7016
Graphite grey
RAL 7024
White aluminium
RAL 9006
Grey aluminium
RAL 9007
Jet black
RAL 9005
Anodeeringud:
Natural clay
C0
Reinforced steel
C31
Light bronze
C32
Midway bronze
C33
Dark bronze
C34
Black
C35
RAL standardvärvid:
Green beige
RAL 1000
Beige
RAL 1001
Sand yellow
RAL 1002
Signal yellow
RAL 1003
Golden yellow
RAL 1004
Honey yellow
RAL 1005
Maize yellow
RAL 1006
Daffodil yellow
RAL 1007