Klaasist siseuksed

Esteetilised ja vastupidavad

Klaasipõhised alumiiniumprofiilist siseuksed sobivad nii eramajasse kui ka avalikku hoonesse justkui valatult. Moodsad ning stiilsed klaasist siseuksed muudavad iga ruumi esteetiliselt meeldivaks. Meie pakume Schüco ADS süsteemidest toodetud klaasuksi. Kuna tegemist on karastatud klaasist loodud ustega, siis on need ka väga vastupidavad. Samuti loome kliendi soovil täisklaas lahendusega klaasuksi erineva furnituuriga. Peamiselt kasutame selleks VBH Estonia ja Fiskostari tooteid, kuid võimalikud on ka muud lahendused. Lisaks on meie klaasist siseuksed ühildatavad erinevate lukusüsteemidega, kui selleks peaks vajadus olema. Meie valikus on nii erimõõdus klaasist siseuksed kui ka erinevaid ühe- ja kahepoolsed ning lükand- ja voldikuksed. INTEXGLAS kasutab klaasidena peamiselt kodumaist toodangut.

Keskkonnasõbralikud ja kergesti hooldatavad

Meie pakutavad klaasist uksed on tugevad ning kestlikud. INTEXGLASi klaasuksed ei nõua ka paigaldamisjärgselt igapäevaseid lisapingutusi, sest nad vajavad puitustest oluliselt vähem hooldust. Säästa oma aega ning keskendu sellele, mis on Sulle tõeliselt tähtis. Kuna klaasist siseuksed on tehtud vastupidavast materjalist, siis on ka pikema aja jooksul suuremate defektide tekkimine vähetõenäoline. Klaasuksed on saadaval erinevates värvitoonides ning vajadusel on neid võimalik disainida vastavalt soovile. Nad on ka keskkonnasõbralikud, sest alumiinium on täielikult ümbertöödeldav ning taaskasutatav materjal.

Mitmekülgsed erilahendused

Klaasist siseuksed saad endale tellida vastavalt oma vajadustele, sest neid on võimalik toota vastavalt mitmekülgsetele sisenditele. Loome klaasuksed Sinu soovide järgi erilahendusena. Muu hulgas saad valida: profiilipaksust müra- ja tulekindlust; sissemurdmis- ja kuulikindlust.

INTEXGLASil on enam kui 15 aastat kogemusi erinevate lahenduste väljatöötamisel ning oma klientide hoonetele täiendava väärtuse loomisel. Võta ühendust ning koos leiame Sinulegi parima lahenduse!

Profiilid Sinu maitsele

Pakume kõikidele profiilidele laia värvivalikut, et sobitada tooteid sise-ja välisilmega.

Kasutame RAL-standardtoone. Lisaks on võimalik valida matt, metallik ja läikiv lõppviimistlus. Eritellimusena pakume ka teiste värvisüsteemide, näiteks NCS, toone, struktuurvärvi pinnakatteid, puidumustriga pinnakatteid jt.

Schüco kvaliteetsed alumiinium­profiilid

INTEXGLASi tooted on valmistatud Schüco kvaliteetsetest alumiiniumprofiilidest.

Schüco on üks Euroopa juhtivaid metallist aknaprofiilide tootjaid. Ettevõte tarnib akende, uste ning fassaadide profiile alates 1951. aastast.

Alumiiniumprofiiliga tooted on keskkonnasäästlikud, sest ligikaudu 95% kasutatavast materjalist on ümbertöödeldav. Sealjuures ei kahane metalli omadused ega kvaliteet.

Lahenduste loomisel kombineerime kvaliteetsed Schüco alumiiniumprofiilid Eesti tootjate klaasiga.

Tehtud tööd

RAL värvitoonid on kodulehel tuletatud elektrooniliselt ja enne tellimist soovitame
kontrollida trükitud RAL-värvitoonide lehvikut. Kõik RAL standard värvitoonid saadaval. Küsimuste tekkimisel võta meiega ühendust.

Viimistluses on võimalik valida matt või läikiv.

Populaarsed:
Pure white
RAL 9010
Traffic white
RAL 9016
Anthracite grey
RAL 7016
Black grey
RAL 7016
Graphite grey
RAL 7024
White aluminium
RAL 9006
Grey aluminium
RAL 9007
Jet black
RAL 9005
Anodeeringud:
Natural clay
C0
Reinforced steel
C31
Light bronze
C32
Midway bronze
C33
Dark bronze
C34
Black
C35
RAL standardvärvid:
Green beige
RAL 1000
Beige
RAL 1001
Sand yellow
RAL 1002
Signal yellow
RAL 1003
Golden yellow
RAL 1004
Honey yellow
RAL 1005
Maize yellow
RAL 1006
Daffodil yellow
RAL 1007